ترجمه تخصصی مالی در کانون ترجمه ملّت

Order Alprazolam Powder ترجمه تخصصی مالی متون و مقالات تخصصی به کمک مترمان متخصص در این حوزه. مترجمان کانون در زمینه مالی نه تنها از اصول و فنون ترجمه آشنایی کامل دارند، بلکه در زمینه مالی نیز متخصص هستند تا اصطلاحات تخصصی با واژگان مناسب جایگزین شوند و با توجه به اهمیت این حوزه، کیفیت ترجمه در بالا ترین سطح خود باشد.

مدیریت مالی – معنی، اهداف و عملکردها

Buy Cheap Xanax From India معنی مدیریت مالی

مدیریت مالی به معنای برنامه ریزی، سازماندهی، هدایت و کنترل فعالیت های مالی مانند تهیه و استفاده از بودجه شرکت است. این به معنی اعمال اصول مدیریت عمومی به منابع مالی شرکت است.

Buying Xanax Online Reviews وسعت/ عناصر

 1. تصمیمات سرمایه گذاری شامل سرمایه گذاری در دارایی های ثابت (به نام بودجه سرمایه). سرمایه گذاری در دارایی های فعلی نیز بخشی از تصمیمات سرمایه گذاری است که به عنوان تصمیمات سرمایه در گردش شناخته می شود.
 2. تصمیمات مالی – که مربوط به افزایش دارایی از منابع مختلف است که بستگی به تصمیم نوع منبع، دوره تامین مالی، هزینه تأمین مالی و بازده دارد.
 3. تصمیم گیری در مورد تقسیم سود – مدیر مالی باید با توجه به توزیع سود خالص تصمیم گیری کند. سود خالص به طور کلی به دو گروه تقسیم می شود:
  1. سود سهام برای سهامداران – سود سهام و نرخ آن باید تصمیم گیری شود
  2. سود محفوظ- مقدار سود حفظ شده باید نهایی شود که بستگی به برنامه های توسعه و تنوع سازمانی دارد.

Buy Alprazolam Online Reviews كانون ترجمه ارائه دهنده خدمات http://thebuffclub.com/news/life-style/WnXLWn3T/locally/e7aC0Ie7/02.co ترجمه تخصصی مالی با بهره گيري از مترجمان متخصص در حوزه مالي و اقتصاد.

اهداف مدیریت مالی

Xanax Australia Buy مدیریت مالی به طور کلی به تهیه، تخصیص و کنترل منابع مالی یک شرکت مربوط است. اهداف می توانند موارد زیر باشند:

 1. اطمینان از تامین منظم و کافی منابع به شرکت
 2. اطمینان از بازده کافی به سهامداران که بر ظرفیت درآمد، قیمت بازار سهم، انتظارات سهامداران بستگی دارد.
 3. اطمینان از استفاده بهینه منابع مالی. هنگامی که بودجه فراهم شد، باید با بیشینه ترین روش ممکن در حداقل هزینه استفاده شود.
 4. اطمینان از ایمنی در سرمایه گذاری، یعنی بودجه ها باید در معامله های ایمن سرمایه گذاری شوند تا بتوان نرخ مناسب بازده را به دست آورد.
 5. برنامه ریزی ساختار صحیح سرمایه -باید ترکیب صحیح و منصفانه از سرمایه وجود داشته باشد تا تعادل بین بدهی و سرمایه سهام حفظ شود.

Buy Alprazolam عملکردهای مدیریت مالی

 1. ارزیابی الزامات سرمایه: یک مدیر مالی باید با توجه به الزامات سرمایه شرکت مورد برآورد هزینه کند. این بستگی به هزینه های پیش بینی شده و سود و برنامه های آینده و سیاست های مربوط به شرکت دارد. برآوردها بايد به روش مناسب باشد که ظرفيت درآمد شرکت را افزايش دهد.
 2. تعیین ساختار سرمایه: پس از برآورد، ساختار سرمایه باید تصمیم گیری شود. این شامل تجزیه و تحلیل ارزش سهام در کوتاه مدت و بلند مدت است. این بستگی به نسبت تساوی سرمایه متصرف شرکت و بودجه افزوده که باید از سوی طرف های بیرونی فراهم شود دارد.
 3. انتخاب منابع بودجه: برای تامین بودجه اضافی، شرکت دارای گزینه های بسیاری است مانند:
  1. صدور سهام و اوراق قرضه
  2. وام گرفتن از بانک ها و موسسات مالی
  3. جذب سپرده های عمومی به شکل اوراق قرضه

Buying Xanax Online Canada انتخاب فاکتور بستگی به خوبی و ضعف نسبی هر منبع و دوره تأمین مالی دارد

 1. سرمایه گذاری بودجه: http://houseboatcentre.co.uk/hello-world-2/?meta_year= مدیر مالی باید تصمیم به اختصاص بودجه به معاملات های سودآور بگیرد تا سرمایه گذاری امن و بازده های منظم ممکن شود.
 2. دفع مازاد: تصمیمات سود خالص باید توسط مدیر مالی صورت گیرد. این میتواند از دو راه انجام شود:
  1. اعلام تقسیم سود – که شامل شناسایی نرخ سود سهام و مزایای دیگر مانند پاداش است.
  2. سود ذخیره شده – میزانی که باید تصمیم گیری شود به برنامه های توسعه، نوآوری و تنوع شرکت بستگی دارد.
 3. مدیریت نقدینگی: مدیر مالی باید تصمیمات مربوط به مدیریت نقد را بگیرد. نقدینگی برای اهداف مختلف مانند پرداخت دستمزد و حقوق، پرداخت قبوض برق و آب، پرداخت به طلبکاران، رسیدگی بدهی های فعلی، نگهداری سهام کافی، خرید مواد اولیه و غیره مورد نیاز است.
 4. کنترل مالی: مدیر مالی نه تنها برنامه ریزی، تهیه و استفاده از وجوه، بلکه همچنین کنترل امور مالی را به عهده دارد. این کار را می توان با استفاده از تکنیک های بسیاری مانند تجزیه و تحلیل ضریب، پیش بینی مالی، کنترل هزینه و سود، و غیره انجام داد.

مترجمین ما از داده های مالی خود آگاهی دارند

http://thephdconsultancy.com/tag/publishing-phd/ مترجمین ما یا دارای تجربه در زمینه ی مالی بوده و یا در بخش مالی کار کرده اند. زمانیکه شما از خدمات کانون ترجمه ملّت استفاده می کنید، همیشه از مترجمی استفاده می گردد که دارای تخصص مربوطه بوده و با زبان مادری مورد نظر آشنا باشد.

دیدگاه کسب و کار ما این است که خدمات زبانی کارآمدی را فراهم کنیم تا مشتری همیشه رضایتمندی داشته باشد و بدین طریق بتوانیم روابط مشتری مبتنی بر اعتماد و همکاری طولانی مدت ایجاد نماییم. با داشتن مترجمین شایسته ی آشنا با صنعت مورد نظر و راه حل هایی که در هزینه صرفه جویی می کنند، خدمات زبانی دارای بالاترین کیفیت ممکن را فراهم می کنیم و در عین حال موجب صرفه جویی در هزینه های مشتریان خود می شویم.

جهت سفارش ترجمه تخصصی مالی كليك كنيد.