ترجمه تخصصی عمران در گرايش های مختلف

ترجمه تخصصی عمران توسط مترجمان متخصص در اين حوزه. رشته مهندسی عمران، مسلما قدیمی ترین رشته مهندسی است. این رشته مربوط به “محیط ساخته شده” است و تاریخ آغاز آن را می توان زمانی که برای اولین بار کسی سقفی روی سرش گذاشت یا برای عبور راحت تراز رودخانه ، تنه درختی درعرض آن قرار داد در نظر گرفت.
محیط ساخته شده، شامل بسیاری از آنچه که تمدن مدرن را تعریف می کند می باشد. ساختمان ها و پل ها اغلب اولین سازه هایی هستند که به ذهن می آیند؛ چرا که آنها نمایان ترین آثار مهندسی سازه می باشند، که یکی از زیر شاخه های اصلی مهندسی عمران است. جاده ها، راه آهن ها، سیستم های مترو و فرودگاه ها توسط مهندسان ترابری، دسته دیگری از مهندسی عمران، طراحی می شوند. و پس از آن ابداعات کمترنمایان مهندسین عمران وجود دارد. هر بار که شیر آبی را باز کنید، انتظار دارید که آب بیرون بیاید، بدون اینکه فکر کنید مهندسین عمران اینکار را ممکن ساخته اند. شهر نیویورک دارای یکی از شگفت انگیزترین سیستم های تامین آب در جهان است که میلیاردها گالن آب با کیفیت را از کوههای کتسکیل در فاصله بیش از صدها مایل دریافت می کند. به همین نحو،برای بسیاری از مردم اینکه بعد از مصرف آب چه اتفاقی برایش می افتد مهم به نظر نمیرسد. تحول رشته قدیمی http://middlewich-heritage.org.uk/the-legacy-of-canal-salt/attachment/a-visit-to-the-fly-boat-saturnt/ مهندسی عمران ،مهندسی بهداشت و درمان به مهندسی محیط زیست مدرن چنان با اهمیت بوده است که بیشتر بخش های دانشگاهی نام خود را به مهندسی عمران و محیط زیست تغییر داده اند.

وظایف مهندسین عمران چيست ؟

Where Can I Buy Alprazolam Powder مهندسین عمران معمولا موارد زیر را انجام می دهند:
• تحلیل برنامه های طولانی مدت، گزارش های نظرسنجی، نقشه ها و سایر اطلاعات را برای برنامه ریزی پروژه ها
• در نظ گرفتن هزینه های ساخت، مقررات دولتی، خطرات احتمالی زیست محیطی و سایر عوامل در برنامه ریزی مراحل و تجزیه و تحلیل خطر برای یک پروژه
• تدوین و ارائه درخواست های مجوز به ادارات محلی، ایالتی و فدرال، تایید تناسب پروژه ها با مقررات مختلف
• انجام یا نظارت بر آزمایش خاک برای تعیین کفایت و قدرت پایه ها
• تست مصالح ساختمانی مانند بتن، آسفالت یا فولاد برای استفاده در پروژه های خاص
• ارائه ارزیابی هزینه های مواد، تجهیزات، یا نیروی کار برای تعیین امکان سنجی اقتصادی پروژه
• استفاده از نرم افزار نقشه کشی برای طراحی و نقشه کشی سیستم های حمل و نقل، سیستم های هیدرولیکی و سازه ها مطابق با استانداردهای صنعت و دولتی
• انجام و یا نظارت بر عملیات نقشه برداری به منظور ایجاد نقاط مرجع، رتبه ها و ارتفاع برای راهنمایی ساخت و ساز
• ارائه یافته های خود را به عموم مردم در مورد موضوعاتی مانند پیشنهادات مزایده، بیانیه های تاثیرات زیست محیطی یا توصیف املاک
• مدیریت تعمیر، نگهداری و جایگزینی زیرساخت های عمومی و خصوصی

مهندسین عمران چه کار می کنند؟

http://thephdconsultancy.com/wp-content/themes/dante-child/css/images/video-overlay-1.png دو شاخه اصلی مهندسی عمران وجود دارد، مهندسی سازه و مهندسی ساختمان. مهندسان متخصص در ساختمان اغلب به عنوان مدیران پروژه کار خواهند کرد. آنها مسئول مدیریت زمان پروژه هستند که شامل نظم معاملات مربوط به یک پروژه، نگهداری پروژه در مسیر و مشاوره با سایر مهندسین درگیر در پروژه مانند مهندسین معماری و مهندسان مکانیک می باشد.
مهندسی سازه شامل طراحی پل ها یا هر چیزی که استعداد ساختمانی و تحمل باررا دارد می باشد. برای تهیه یک طراحی ایمن، مهندسین ساختمانی عوامل بسیاری را در نظر می گیرند که شامل مواد ساختمانی، بار پیش بینی شده وارد بر ساختار تکمیل شده و مسائل خاص نظیر ملاحظات لرزه ای یا باد می باشد. مهندسان سازه با شرکت های ساختمانی، شرکت های طراحی و مشاوران خصوصی کار می کنند.

ترجمه تخصصی عمران حرفه مدیریت ساختمان

یک حوزه اصلی مهندسی عمران مدیریت ساختمان است. مهندسین عمرانی که در این مقام مشغول به کار هستند، با سازنده ها یا توسعه دهنده ها قرارداد می بندند تا به طور اساسی زمان پروژه را مدیریت کنند. این شامل دانش تخصصی درباره تمام روش های مربوط و برنامه ریزی موارد احتمالاتی مانند آب و هوا است. این کاری دشوار است و نیاز به توانایی کار تحت فشار دارد. هنگامی که یک توسعه بزرگ از برنامه عقب می افتد، میلیون ها دلار را میتوانددر معرض خطر قرار دهد که می تواند یک محیط کاری با فشار بالا ایجاد کند.

دانشجويان و پژوهشگراني كه در اين زمينه فعاليت پژوهشي انجام مي دهند در صورتي كه بخواهند مقاله خود را در مجلات معتبر بين المللي به چاپ برسانند، به ترجمه دقيق و با كيفيتي نياز خواهند داشت. مترجمان كانون با توجه به تخصص و تجربه خود در اين زمينه، مي توانند ترجمه تخصصی عمران را با بهترين كيفيت و در كوتاه ترين زمان ممكن براي شما عزيزان انجام دهند.

ترجمه تخصصی عمران حرفه مهندسی ژئوتکنیک

مهندس ژئوتکنیک تخصص دیگری است که مسئول خطوط لوله، اتصالات آب و دیگر زیر ساخت های مرتبط است. یک شخص می تواند در برنامه ریزی شهری و حمل و نقل نیزتخصص داشته باشد. مهندسی زیست محیطی و منابع آب از جمله سریع ترین شاخه های در حال رشد این رشته اند. این دو تخصص مربوط به منابع طبیعی و نحوه مدیریت آنها از جمله دفع زباله، آلودگی و کنترل سیل می باشند. سایر مدارج تحت این گروه شامل علوم زمین، نقشه برداری، مهندسی مواد و ساحلی می باشد.

ترجمه تخصصی عمران حرفه مهندسی محیط زیست

Xanax Bars Online ترجمه تخصصی عمران در زمینه مهندسی محیط زیست از دیگر خدمات کانون به شمار می آید. همانطور که عنوان اشاره دارد، مهندسین محیط زیست درباره توسعه راه هایی برای جلوگیری از آلودگی محیط زیست طبیعی و بازسازی مناطقی هستند که قبلا توسط فعالیت های صنعتی یا معدن آلوده شده اند. مهندسی محیط زیست همچنین شامل جنبه های برنامه ریزی شهری و سلامت و ایمنی محیط های درون ساختمانی است. مهندسین محیط زیست معمولا توسط شرکت های مشاوره خصوصی و ادارات نظارتی دولتی به کار گرفته می شوند.

ترجمه تخصصی عمران حرفه مهندسی ترابری

مهندسان ترابری طراحی و نگهداری جاده ها و سیستم های حمل و نقل عمومی را به عهده دارند. این مهندسان همچنین برای بهبود الگوهای جریان ترافیک، کاهش تراکم ترافیک و جلوگیری از حوادث خودرو تلاش می کنند. بیشتر مهندسین ترابری توسط ادارات دولتی فدرال، ایالتی، استانی و یا شهرداری بکار گرفته می شوند، اگرچه تعداد کمی برای شرکت های خصوصی کار می کنند.

ترجمه تخصصی عمران حرفه مهندسی خاک و ژئوتکنیک

مهندسان که در مهندسی خاک و ژئوتکنیک تخصص دارند، مسئول طراحی پایه، تثبیت شیب و مکانیک خاک هستند. این رشته شامل مهندسی معدن نیز می شود. مهندسان این تخصص معمولا توسط شرکت های ساختمانی بزرگ، مشاوران خصوصی و شرکت های استخراج معدن و نفت بکار گرفته می شوند.

ترجمه تخصصی عمران حرفه مهندسی بهداشت عمومی (آب و فاضلاب)

مهندسان آب و فاضلاب مسئول طراحی سیستم هایی هستند که آب آشامیدنی عمومی و فاضلاب را پردازش می کنند سایز و گستره این سیستم های پردازش بسته به تعداد مشتریان تحت پوشش و تکنولوژی های پردازش مورد استفاده، تغییر میکنند. مهندسین آب و فاضلاب عمدتا برای شرکت های مشاوره و طراحی خصوصی ، سازمان های دولتی محلی و خدمات عمومی و خصوصی کار می کنند.

جهت سفارش ترجمه تخصصی عمران كليك كنيد.