ترجمه مقاله رشته های مهندسی الکترونیک و ارتباطات

ترجمه مقاله رشته های مهندسی الکترونیک و ارتباطات در کانون ترجمه ملّت

ترجمه مقاله رشته های مهندسی الکترونیک و ارتباطات از خدمات کانون می باشد. کانون ترجمه ملت با استفاده از مترجمان خبره و مجرب کیفیت بالای ترجمه را تضمین می کند.

این یک شاخه از مهندسی است که با الکترونیک _هم انالوگ و هم دیجیتال سرو کار دارد و همچنین با مهندسی ارتباطات که درباره مطالعه انتقال اطلاعات از یک مکان به مکان دیگربا فناوری سیمی یا بدون آن با استفاده از دستگاه های الکترونیکی و مدار است، سرکار دارد.این میتواند به عنوان زیر شاخه ای از مهندسی برق درنظر گرفته شود.

تفاوت اصلی بین مهندسی الکترونیک و ارتباط و مهندسی برق این است که در مهندسی الکترونیک و ارتباطات با قدرت کم فرکانس بالا سروکار داریم ولی در مهندسی برق با قدرت بالا فرکانس کم.در برنامه اموزشی اول دوسال به شما درباره مبانی الکترونیک و مهندسی برق تدریس داده میشود.از سال سوم به بعد شما درباره مهندسی ارتباطات اموزش داده خواهید شد.

در خارج از کشور، حوزه بسیار خوبی از پژوهش و وظیفه هسته ای بخصوص در ایالت متحده امریکا وجود دارد.بنابراین اگه میخواهید برای کارشناسی ارشد به خارج از کشور بروید،به دانشگاهای خارج از کشور هند بروید.یک مهندس الکترونیک میتواند در دولت مرکزی،دولت ایالتی و شرکت هایی که توسط آنها پشتیبانی شده است،خرید و فروش صنایع خصوصی در تولید،فروش و خدمات کالای مصرفی و لوازم خانگی الکترونیکی مشغول کار بشود.

ترجمه مقاله رشته های مهندسی الکترونیک و ارتباطات توسط مترجمان متخصص و با تجربه انجام می شود و این امرر سبب می شود که ترجمه در کوتاهترین زمان ممکن و با بالا ترین کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

علاوه بر این،مهندسان الکترونیک هم به صنعت پخش، موسسات تحقیقاتی و  دفاع جذب میشوند. این یک شاخه بسیار خوبی است که دامنه آن هم در بخش خصوصی و هم در بخش دولتی  وجود دارد.

بررسی رشته مهندسی برق

ترجمه مقاله رشته های مهندسی الکترونیک و ارتباطات و برق را به ما بسپارید. مهندسی برق عمدتا شامل مطالعه و بررسی روند جریان الکتریکی است. اگر سطح ولتاژ یا جریان مدار کم باشد(میلی ولت/ میلی آمپر به چند ولتاژ/ آمپر) این مهندسی الکترونیک است. اگر ولتاژ یا جریان بالا باشد، (صد ولت به کیلو ولت یوا چند آمپر به کیلو آمپر) این مهندسی قدرت است. در حال حاضر این موضوع شامل بررسی جنبه های مختلف جریان الکتریکی است. ویژگیهایش که مثلا چگونه تولید میشود، انتقالش از یک مکان به مکان دیگر، چگونه کنترل میشود، ماشین ها و ابزارها و دستگاها بکارگرفته شده و ساختارشان، طراحی و مشخصات و برنامه های کاربردیشان و غیره.

بسیاری از مشاغلی در بخش عمومی موجود است ولی این مشاغل در بخش خصوصی خوب نیستند. این شاخه مورد نظر بسیار سخت است پس اگه واقعا به برق  علاقه مند هستید آن را انتخاب کنید.

درراین شاخه کاریابی متوسط است و دربخش خصوصی زیاد خوب نیست.

نگاهی به رشته مهندسی مکانیک

مهندسی مکانیک یکی از قدیمی ترین شاخه های مهندسی است. از ان به عنوان شاخه “مادر”مهندسی یاد شده است. یکی دیگر از ویژگی های جذاب مهندسی مکانیک این است که مطالعه در این زمینه بسیار متنوع و وسیع است.تقریبا تمام اختراعات در دوران باستان و قدیم و اکثریت قریب به اتفاق در دوره مدرن سهم مستقیم از یک یا چند کاربرد مکانیک دارند.

به طور سنتی، مهندسان مکانیک با مفاهیم هایی مانند مکانیک، ترمودینامیک، روباتیک، جنبش شناسی، تحلیل ساختاری، مکانیک سیالات و بسیاری دیگر از موضوعات سر و کار دارند. این مفاهیم در فرایند واحدهای تولیدی پیشرفته، انواع مختلف وسایل نقلیه موتوری،هواپیما و قطعات هوا فضا و مجموعه وسیعی از ماشین آلات صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد. مهندسان مکانیک همچنین در توسعه موتورهای مختلف، تجهیزات نیروگاه، سیستم های گرمایش و خنک کننده و سایر ماشین آلات ساده و پیچیده کمک میکنند.

مهندسان مکانیک نه تنها سیستم های مکانیکی جدید را طراحی میکنند بلکه مسئول ازمایش، نگه داری و ساخت آنها نیر هستند.موارد فوق نقش های متداول و مسئولیت های مهندسان مکانیک هستند.با این حال زمانه تغییر کرده است.امروزه دامنه مهندسی مکانیک، فراتر از مرز های سنتی آن توسعه یافته.

از آنجا که مهندسی مکانیک وسیع ترین زمینه های مهندسی است، فرصت های شغلی پیشنهادی برای مهندسین مکانیک ماهر زیاد و بی پایان است.صنعت های مهمی که مهندسین مکانیک را استخدام میکنند، شامل خودوروها،تحقیقات فضایی، هوانوردی،انرژی و خدمات رفاهی(آب و برق) ، تهویه مطبوع، صنعت بیو مکانیکی هستند.فرصت های شغلی در بخش دولتی بسیار خوب هستند.

این بخش داری زیر شاخه هایی مانند تولید صنعتی و مهندسی خودرو هستند.

 

جهت سفارش ترجمه مقاله کلیک کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *