چهار گفتار مشترک در زمینه کسب و کار

چهار گفتار مشترک در زمینه کسب و کار و تجارت

Buy Xanax Forum http://thinkcore.be/nieuws/mobione/ چهار گفتار مشترک در زمینه کسب و کار ، افراد در دنیای تجارت اصطلاحات بخصوص و عبارات اصیل زیادی استفاده میکنند، اما گاهی اوقات  از خودمان میپرسم:” آن به چه معناست؟” . درنهایت  برخی از پاسخ هارا پیدا میکنیم. این مقاله را بخوانید و یاد بگیرید که این کلمات کلیشه ای واقعا به چه معنا هستند.

http://thephdconsultancy.com/tag/price-of-success/

۱. علاقتان را دنبال کنید

Purchase Xanax Online Legally از چهار گفتار مشترک در زمینه کسب و کار ، وقتی که مردم کلمه اشتیاق و علاقه را میشنوند؛ ان را با کلمه سرگرمی که هیچگونه کمو کننده نیست؛ اشتباه میگیرند.میدانم که هر کار آفرین موفق یک نوع از فرمول را دنبال کرده است : شور و اشتیاق+ تسلط+ مهارت های دشوار+ ارزش= موفقیت. ترجمه: از انگیزه خود برای پایداری و تحملتان در زمان های سخت استفاده کنید. در کاری که انجام میدهید عالی باشید، یک کار سخت انجام دهید که کسی نتواند باشما رقابا کند، و بر سود و مزایای مشتریتان تمرکز کنید‌.

۲. همیشه حق با مشتری است.

Xanax Online Australia مورد دوم از چهار گفتار مشترک در زمینه کسب و کار ، همیشه حق با مشتری است.  شرکت ها فقط تا زمانی که مشتریان را درگیر کرده باشند، وجود خواهند داشت، اما ما موظفیم که آنهارا نیز به چالش بکشیم. تحصیلات مرکزی است که کمک میکند تا مشتریان یک محصول یا دسته جدیدی را بشناسند.آنهارا به چالش بکشید، و سپس در همان زمان به انگیزشان کمک کنید.

۳. جسور باشید

http://dunamisblog.com/category/no-other-god-lyrics/feed/ در کسب و کار و زندگی، راه های زیادی برای کسب نتیجه وجود دارد_اما اگر در استراتژیتان متفکرانه عمل میکنید، باید اجرای آن را بی وقفه دنبال کنید. این بدین معناست که تیم خود را بروی کشتی بگذارید، این یک رفتن بزرگ و سریع است زیرا شما همه را درگیر میکنید_و به آنها ازادی میدهید که از استعداد ها و تجربیات فردیشان برای جلو بردن این نتیجه مشترک استفاده کنند.

۵. کار دقیق تر سخت تر نیست

هرگز شخص موفقی را ندیدم که سخت کار نکند.سوال این است که برای چه چیزی کار میکنید؟ تنها راه صحیح بهتر کار کردن این است که یک هدف مشخص و واضح داشته باشید. از خودتان بپرسید: یک، واقعا چه چیزی میخواهید؟ و دو،چه چیزی مانع رسیدن شما به آن میشود؟ زمان، استعداد، انرژی و پولتان را برای راه پیشرفتان متمرکز کنید.این کار سخت و هوشمندانه است.

جهت سفارش ترجمه کلیک کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://thephdconsultancy.com/sitemap-pt-post-2016-10.xml

Xanax Bars For Sale Cheap

Buying Xanax