ترجمه مقاله مدیریت مالی

ترجمه مقاله مدیریت مالی به صورت تخصصی

http://middlewich-heritage.org.uk/schools/attachment/narrowboats-unloading-at-weston-point-fred-bunnt/ ترجمه مقاله مدیریت مالی به کمک مترجمان متخصص و با تجربه کانون در زمینه مدیریت مالی. ترجمه مقالات مدیریت مالی از انگلیسی به فارسی و همچنین از زیان فارسی به انگلیسی. دانشجویان عزیز در صورت تمایل می توانند مقالات خود را جهت ترجمه جهت چاپ در نشریات معتبر کشور به کانون بسپارند. Paypal Xanax

مفاهیم اصلی مدیریت مالی

http://scoutsdebolivia.org/index.php/recursos/all مفاهیم اصلی مدیریت مالی: مدیریت منابع مالی، مدیریت مالی نامیده میشود.مدیریت مالی راهنمایی میکند تا چگونه بهترین فرصت های سرمایه گذاری و تامین مالی را در محیط های دائم درحال تغییر و پیچیده پیدا کرده و از انها استفاده کنیم.مدیریت مالی در واقع یک مهارت اساسی شامل مفاهیم و تکنیک های خاص است که نه تنها برای زندگی تجاری بلکه برای زندگی شخصی ما نیز مفید است. این بیانیه درست است که میگوید” پول باعث چرخش زمین میشود” .امور مالی در واقع نیروی حیاتی یک سازمان است، و مدیریت نادرست در امور مالی به راحتی موجب به ورشگستگی میشود.

.یک استراتژی کلی مربوط به شرکت وجود دارد که مبتنی بر امور مالی است و هر پروژه شرکت مانند  سیستم ازاطلاعات مدیریت و غیره، تحت این استراتژی مالی شرکت قرار می گیرد.بنابراین، برای متخصصان فناوری اطلاعات نیز مهم است که مبانی مدیریت مالی را بدانند.

منابع امور مالی/ انواع تجارت مالی

مهندسی امور مالی اخرین زمینه ای است که دانش مهندسی کامپیوتر و امور مالی را پوشش میدهد.یک بخش مهم مهندسی مالی، طراحی،تجزیه و تحلیل، و تهیه قراردادهای مالی به منظور رفع نیاز های سازمان است.بدون شک، تقاضا برای چنین متخصصانی هروزه در حال افزایش است.

امور مالی:

امور مالی، علمی است که با مدیریت منابع مالی در بهترین حالت ممکن سر و کار دارد و شامل سه مرحله است:

۱.پول و بازار سرمایه

۲.سرمایه گذاری

۳.مدیریت امور مالی

مفاهیم اصلی مدیریت مالی

ترجمه مقاله مدیریت مالی با بالاترین کیفیت در کانون ترجمه ملت. در صورت نیاز به http://thinkcore.be/projecten/smergy/ ترجمه مقاله فارسی به زبان انگلیسی جهت چاپ در نشریات بین المللی، ترجمه خود را به متخصصان کانون بسپارید.

در بخش زیر برخی از مفاهیم و تکنیک هایی وجود دارد که در زمینه مدیریت امور مالی استفاده میشود.

۱.تجزیه و تحلیل صورت حساب مالی

تجزیه و تحلیل صورت حساب های مالی نشان دهنده سلامت و عملکرد شرکت بر اساس عملکرد گذشته آن است.چهار نوع صورت حساب مالی وجود دارد که تجزیه و تحلیل میشوند :

الف)بیانیه سود و زیان/ بیانیه درآمد:

بیانیه درآمد، بازده عملیاتی و سود خالص را برای یک دوره حسابرسی شده، نشان میدهد.

ب) ترازنامه

ترازنامه تصویری درباره سلامت مالی یک شرکت در یک زمان خاص است.این نشان میدهد که چه منابعی برای بدست آوردن انواع مختلف دارایی های شرکت، استفاده میشود.

پ) بیانیه تساوی حقوق سهامداران:

این بیانیه نشان میدهد که چه مقدار یک سهام دار در یک شرکت به عنوان مالک، سهم دارد.

ج) بیانیه های گردش پول

این بیانیه ها، ورود و خروج پول را در طی یک دوره نشان میدهد.

 همه ی این گزارشات و بیانیه های امور مالی، نشان دهنده نتایج حسابداری یک شرکت برای یک دوره زمانی مشخص است. و تاثیرات بر روی داریی ها، سود و سهام رل در طول سالها بیان میکند.مدیریت شرکت، این بیانیه ها را برای تصمیم گیری های مربوط به امور مالی خود استفاده میکند و سیاست های امور مالی را ایجاد میکند.

۲.تصمیمات سرمایه گذاری و بودجه بندی سرمایه:

تصمیمات سرمایه گذاری برای یک سازمان مهم است زیرا بخش بزرگی از سرمایه وابسته به آنهاست. در واقع درآمد و موفقیت یک  تجارت در درجه اول به تراکم سرمایه گذاران آن ،نوع دارایی هایی ک سرمایه گذاری میشود و روشی که این دارایی ها ارزش کلی شرکت را بالا ببرند، بستگی دارد.

جهت سفارش ترجمه مقاله کلیک کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *