ترجمه مقاله در زمینه مدیریت بازاریابی

ترجمه مقاله در زمینه مدیریت بازاریابی – مدیریت بازاریابی چیست؟

ترجمه مقاله در زمینه مدیریت بازاریابی در كانون ترجمه ملّت . مدیریت بازاریابی نقش مهم و حیاتی را در موفقیت یک شرکت ایفا میکند. در رابطه با پیشرفت مشتری های پایه شرکت، مدیر بازاریاب یک نقش مستقیمی را در پرورش رابطه با مشتری ها ایفا میکند. سفرهای  زیاد و ساعات طولانی از تجربیات مدیربازاریابی یک شرکت است.وقنی شخصی به عنوان مدیر بازاریابی یک شرکت کار میکند ، او حقوق خیلی خوب و مزایای زیادی را دریافت خواهد کرد . راه مدیر بازاریاب شدن معمولا به سال های زیادی تجربه در زمینه بازاریابی نیاز دارد. تا زمانیکه یک کارمند تواناییش را در جذب و نگه داشتن مشتری های جدید ثابت کند، این دلیلی میشود که او به اندازه کافی توانمند است و میتواند موقیتش ترفیع یابد . ترجمه مقاله در زمینه مدیریت بازاریابی را به ما بسپاريد.

حقوق مدیریت بازاریابی

مدیران بازاریابی به خاطر تقاضاهای بالایی که به آنها داده میشود حقوق خوبی دریافت میکنند.بر اساس اداره کار و آمار، میانگین حقوق یک مدیر بازاریابی حدود ۱۲۶.۰۰۰دلار در سال است. انتظار میرود که درخواست مدیرهای بازاریابی در ده سال آینده حداقل بیست درصد افزایش یابد. شرکتها نیاز دارند افرادی را که میتوانند خود را با روش های رسانه های اجتماعی وقف دهند را استخدام کنند. این شرکتها میخواهند افراد واجد شرایطی پیدا کنند که بتوانند محصولاتشان یا خدماتشان را در سطح بین المللی در معرض فروش قرار دهند.

تحصیلات مورد نیاز يك مدیر بازاريابی

هیچ تحصیلات و آموزش رسمی مورد نیاز برای مدیر بازار وجود ندارد.یک خصوصیت رایجی  که بنظر میرسد همه مدیران بازاریابی دارند تجربه قبلی است که نشان دهنده موفقیت انها رادر این حرفه میباشد. آنها ممکن است که برای شرکتها  به عنوان نمایندگان بازاریابی درگذشته کار کرده باشند. یک شرکت معمولا میخواهد که یک شخص سه تا پنج سال تجربه در این حرفه بازاریابی داشته باشد.اگه بدانید که میخواهید یک مدیر بازاریابی بشوید، بهتر است که یک مدرک کارشناسی در رشته بازاریابی یا مدیریت تجارت بگیرید. یک مدرک در روابط عمومی  نیز میتواند برای این شغل مفید باشد.

مهارت های مورد نیاز براي يك مدیر بازاريابی

اگر میخواهید که یک مدیر بازاریابی بشوید، باید مهارت های ارتباطی عالی داشته باشید.شما باید توانایی این را داشته باشید که فواید و مزایای یک سرویس یا محصول ویژه ای که توسط شرکتتان پیشنهاد شده است را بیان کنید. شما به جذب کردن علاقه مشتریان بلقوه نیاز خواهید داشت. همچنین احتیاج دارید که به افرادی که علاقه مند به سرمایه گذاری در محصولات یا سرویس شرکت هستند، نکات را ارائه دهید. در این راه شما نیاز دارید که شخصی باشید که بتواند ابتکار عمل در ترویج یک محصول جدید بکار ببرد.

مسئولیت ها

یکی از مسئولیت های بزرگ و عمده یک مدیر بازاریابی توسعه دادن برنامه هایی است که مشتری محصول را بوجود می اورد.این بدین معنیست که ممکن است شما یک رسانه اجتماعی بازاریابی جدید را ایجاد کنید  که علاقه افراد جوان به محصولات را افزایش دهد.شما اساسا مسئول این هستید که یک همهمه و آوازه دربارع یک محصول ایجاد کنید.ممکن است نیاز داشته باشید که یک گروه نمایندگان بازاریابی را نظارت کنید تا به هدفشان در این ماه برسند. شما یک نقش مهمی را در ارائه برند شرکتتان ایفا میکنید مخصوصا وقتی که در راه هستید.

 

جهت سفارش ترجمه كليك كنيد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *